Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kilka dni temu świat obiegła informacja o nowych modelach z firmy Bandai. Na części w Was pewnie ona nie zrobiła wrażenia ze względu na to, że większość z modeli już jest dostępne w sprzedaży, a Japońska firma nie idzie do przodu i tylko wypuszcza na rynek modele, na które już mają wypraski.

Otóż nie. Jeden z fanów, a dokładniej Daniel Broadway‎, był na stoisku Bandaia i zrobił zdjęcia właśnie wyprasek nadchodzących modeli z Gwiezdnej Sagi. Okazuje się, że większość z nich, to całkiem nowe formy. X-Wingi, BB-8, Kylo Ren są od nowa zaprojektowanymi formami. Należy dodać, że zespół Bandai do spraw modeli Star Wars to zaledwie ok. 10 osób, więc nie jest to sztab ludzi pracujących nad, nie da się ukryć, świetnymi produktami.

I na koniec ciekawostka. Daniel zapytał również ludzi ze stoiska, czy będzie wypuszczony model Tie Bombera. Oczywiście nie uzyskał informacji bezpośredniej a jedynie uśmiech i mrugnięcie oka. Tak więc nadzieja jest i zapewne większa niż nam się wydaje na wydanie tego modelu.

Poniżej zostawiam Was z dokładniejszymi zdjęciami nowości, które zostaną wydane do końca tego roku.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *