Postaw mi kawę na buycoffee.to

Właśnie pojawiła się iskierka nadziei w postaci pierwszej od roku informacji dotyczącej modeli Star Wars od Bandai. Otóż oficjalny profil japońskiej firmy poinformował, że ma zamiar niebawem wypuścić na rynek zaktualizowany model myśliwca X-Wing w skali 1:72. Tak to prawie ten sam, który mogliśmy dostać już na początku współpracy Bandaia z Lucasfilm. I to ten sam, który został wypuszczony na rynek w momencie premiery filmu Rogue One. Tym razem, rok po premierze Skywalker:Odrodzenie będziemy kolejny raz mogli kupić ten model z małymi zmianami. Ramki zostaną wzbogacone o pilota Rey oraz o nową, przezroczystą podstawkę. Jak pokazują zdjęcia modelu, brak w nim będzie jednostki R2. Czy będzie wśród ramek? Zobaczymy.

Nie jest to wielka zmiana, ale nadal daje to nadzieję, że coś ruszy się w tym temacie. Jest tyle pojazdów do wyprodukowania, że aż dziw bierze, że przez rok nie było żadnej nowej premiery modeli.

Oczywiście wznowienie daje również nadzieję dla wszystkich osób, które nie mają X-Winga w swojej kolekcji, lub mają ich za mało. Jak wiemy, X-Wingów nigdy dość.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *