Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki uprzejmości Phila Boltona i strony Key Model World mamy możliwość zobaczyć jak wygląda kilka ramek z nowego modelu Revella czyli Razor Crest w skali 1:72. Zobaczcie sami:

 

 

Był inbox Brzeszczota od Bandaia, teraz pora na wieści o wersji Revella. Od kilku dni można w sieci znaleźć zdjęcia kadłuba nowego modelu produkowanego przez niemiecką firmę. Z racji tego, że niebawem trafi on na półki sklepowe, czas najwyższy byśmy dowiedzieli się czegoś więcej. Niestety Revell nie uraczył nas jeszcze niczym poza jedną klatką z serialu.

Wracając do kadłuba, to co możemy zobaczyć na zdjęciach?
Na pewno zaskoczeniem jest ilość detali jaka została naniesiona na powierzchnię. Nie przypomina to dotychczasowych zabawek, a bardziej pełnoprawny model do sklejania w stylu Venatora. Ciężko na podstawie zdjęć stwierdzić czy model będzie miał odtworzoną ładownię. Jest duże prawdopodobieństwo, że tak będzie, ale kto wie co Revell wymyśli. Chodzą również słuchy, że to właśnie produkowany przez AMT Brzeszczot będzie przepakowany przez Revell. Historia już zna niejeden taki przypadek (Bandai, Zvezda, Fine Molds). Czy tak się stanie? Już niebawem powinniśmy poznać odpowiedź.

Dla przypomnienia, dane techniczne modelu to skala 1:72, ilość części 70, długość 337mm a poziom trudności 3/5.

Poniżej zdjęcia (źródło: https://www.facebook.com/groups/305679949820/user/1482954638/)

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *