Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Fine Molds w pomniejszeniu.

Dodano: 2008-10-27    
« wstecz
Ostatnimi czasy na rynku pojawiły się nowe pozycje modeli ze ¶wiata Gwiezdnych Wojen. Firma F-Toys confect przygotowała zestawy pięciu różnych modeli w oparciu o formy znanej wszystkim firmy Fine Molds, która jak do tej pory najlepiej potrafiła odwzorować pojazdy z gwiezdnej sagi. W pakiecie pakowanych po 10 sztuk możemy dostać różne zestawy, w których skład mog± wchodzić X-wing z podstawk±, TIE Fighter z podstawk±, Jedi Starfighters tak Anakina jak i Obi Wana, Naboo Starfighter wraz z Vulture Droid z podstawkami oraz AT-ST razem ze Speeder Bike’em. Jak już wspomniałem wcze¶niej zestawy pakowane s± po 10 w pakiecie, ale w sposób losowy, przez co może się okazać, że w pudełku nie będzie którego¶ z zestawu wiec tu niestety trzeba zdać się na los. Pojazdy s± już wstępnie złożone i pomalowane, więc nie wymagaj± kleju oraz farbek. Tym samym dla modelarzy nie będ± one gratk±.
Cały pakiet kosztuje u producenta ok. 40$. Gdyby kto¶ był zainteresowany kupnem pojedynczych pojazdów to na Allegro widziałem te modele po ok. 40 pln.My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?