Postaw mi kawę na buycoffee.to

W dniach 7-8 września 2019 roku odbyła się kolejna edycja bardzo fajnego festiwalu modelarskiego w centrum Polski. Łask kolejny raz gościł modelarzy z całej Polski i nie tylko. Można było zobaczyć modele z przeróżnych kategorii, kupić potrzebne dodatki, narzędzia jak i modele na giełdzie modelarskiej. Słowem, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Może nie jest to największa taka impreza w naszym kraju, ale nie da się zaprzeczyć, że z roku na rok modeli jest coraz więcej, a i ich poziom widocznie wzrasta.

Oczywiście jak na każdej tego typu imprezie, nie zabrakło również pozycji z dziedziny Sci-Fi. O dziwo, kategoria Star Wars w tym roku nie królowała i można było zobaczyć również okazy z innych fantastycznych filmów i komiksów. Zapraszam do galerii właśnie tej tematyki.

Poniżej można zobaczyć również inne modele, które przykuły moją uwagę. Oczywiście, nie są to jedne świetne modele jakie w Łasku można było zastać. Zwyczajnie wpadły mi jakoś w oko.

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do nas na Facebooku

2 odpowiedzi na “IX Festiwal modelarski Łask 2019”

  1. Chiggs pisze:

    Mam pytanie: Model jakiego statku znajduje się na zdjęciu 12 w galerii (FILE0373.jpg)? Przypomina mi trochę jeden ze statków kosmicznych z serii komiksów Funky Koval 🙂 Byłbym bardzo wdzięczny za dodatkowe informacje, bo model (oraz jego wykonanie) są pierwszorzędne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *